ABC wystąpień publicznych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W programie:

– Kogo lubią ludzie, czyli jak zaczarować widownię?

– Jak współpracować ze swoim stresem ?

-Jak uwolnić swój potencjał?

Będą też:

– elementy storytellingu

i

–  praca z kamerą

 

Dlaczego uczę wystąpień? ….

Najpierw była szkoła średnia – miłość do teatru, lekcje recytacji, wrażliwość na melodię języka i finalnie studia polonistyczne. Wkrótce realizowałam się w roli prezenterki i dziennikarki telewizji kablowej,  gdzie z ogromną radością wspierałam grupę młodzieży w tworzeniu ich własnego programu telewizyjnego.  Nieco później, jako dziennikarz  Radia Kielce, przeszłam doskonałą szkołę pracy z dźwiękiem.  Potem było rzecznikowanie powstającej w świętokrzyskim strukturze PO i radość z przygotowywania polityków do kontaktów z mediami.  Potem własna firma edukacyjna, którą  zbudowałam na storytellingu i umiejętnej współpracy z mediami.  I w końcu prelekcje na konferencjach, wystąpienia w radiu i telewizji  – przy okazji realizacji pasji rozwojowej …  no i ciągłe występy przed grupami w charakterze trenera biznesu, coacha grupowego i wykładowcy.
Aż wreszcie zaczęłam uczyć wystąpień publicznych studentów, menedżerów, polityków, trenerów, wykładowców akademickich, nawet aktorzy się trafiali ….
Ta praca – to moja misja, wykorzystuję w niej też kompetencje z zakresu radzenia sobie ze stresem i budowania odporności psychicznej, skutecznej nauki,  no i oczywiście … coachingu.

Wiem, że w ciągu  4.godzinego warsztatu prowadzonego w ramach „Otwartego Obszaru Rozwoju” trudno przekazać wiele lat doświadczeń, ale zrobię dużo, żeby był  to czas inspirujący, obfitujący autorefleksję, wzmacniający.

Zapraszam

Dorota Nawrotek

Dodatkowo uczestnicy otrzymują – materiały szkoleniowe w formie wydrukowanej, bufet kawowy oraz dyplomy uczestnictwa w szkoleniu.

Czas – 18.11.2018, godziny: 9.00 – 13.00 (4 godziny zegarowe)

Miejsce – Terminal Spotkań, Kielce ul. Głowackiego 9

Inwestycja – 70 zł

Ilość miejsc ograniczona – max.12 osób.  Decyduje kolejność wpłat.