Ucz się skutecznie

W konkurencyjnym świecie, w którym lawinowo przybywa wiedzy, w którym wciąż dezaktualizują się liczne dane, w którym co kilka lat ludzie zmieniają wykonywany zawód, konieczność uczenia się przez całe życie jest bezdyskusyjna. Tymczasem …. zdecydowana większość ludzi po prostu nie potrafi się uczyć.
A może pora to zmienić? …
Zapraszam serdecznie na warsztat stanowiący kompendium wiedzy o skutecznej nauce, będący uzupełnieniem moich artykułów, publikowanych w „Charakterach”, pod hasłem „Ucz się skutecznie”.
Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, ale radzę się pospieszyć z zapisem.

Cenisz  samokształcenie i ciągły rozwój kompetencji? … Chcesz pomóc swoim dzieciom? … Jesteś nauczycielem lub wykładowcą akademickim? … A może kierujesz zespołem, który chcesz wzmacniać i rozwijać? Przyjdź, zainspiruj się i wzbogać swoje kompetencje o znajomość zasad skutecznej nauki. Ja stosuję je od lat i coraz bardziej doceniam. Niestety ilość miejsc ograniczona. Warsztat jest dość krótki i intensywny, a więc dla dobra uczestników, musi być prowadzony w niewielkiej grupie.

Prowadząca – ja, czyli Dorota Nawrotek.

Skuteczna nauka, to temat, którym zajmuję się chyba od zawsze. Najpierw jako uczennica, potem – studentka studiów na wydziale pedagogicznym, licznych studiów i kursów uzupełniających, a potem matka trójki dzieci i właścicielka firmy edukacyjnej, która przez 13 wykształciła ok. 1600 osób. Za marką ”Rezon – Edukacja” kryła się nie tylko moja druga nagroda dla „Kobiety Przedsiębiorczej” Kielc, ale przede wszystkim wysoka jakość usług, jaką zapewniali nauczyciele – cudowni ludzie i wysokiej klasy eksperci w swoich dziedzinach. Od 2008 roku towarzyszyłam swoim współpracownikom, wspierając ich jako trener technik pamięciowych. Wkrótce potem przyszedł czas testowania wiedzy o nauce – szkoleń, które prowadziłam dla rad pedagogicznych, dla studentów i dla wykładowców akademickich, i … nieustanne samokształcenie. Aż wreszcie doszłam do momentu, w którym zrozumiałam, że wiedzę o procesach uczenia się i nauczania, powinien mieć nie tylko każdy nauczyciel i rodzic, ale i każdy menedżer, odpowiedzialny za rozwój  własnego zespołu. Każdy, kto chce zarządzać innymi. To również niezastąpiona w procesie ustawicznego samokształcenia –  przy obecnym postępie nauki niezbędnego dla osób, które chcą awansować i zajmować eksponowane stanowiska.

ink do zapisów: https://obszarrozwoju.pl/ucz-sie-skutecznie/

Czas – 14.10.2018, godziny: 9.00 – 13.00 (4 godziny zegarowe)

Miejsce – Terminal Spotkań, Kielce ul. Głowackiego 9

Inwestycja – 70 zł

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy do 11 października 2018.